Mom jeans


Wtorek, Maj 30, 2017

 

Cześć! Uwierzcie, że nie mogę zrozumieć tego,jakim cudem mamy (prawie) czerwiec.  Nie ukrywam, że myśl o masie wczasowiczów zjeżdżających do Władysławowa jest dla mnie przerażająca. Korki, hałas, tłumy na plaży, tłumy na ulicy, tłumy w sklepach, tłumy w pracy. Naprawdę jedynym pocieszeniem jest to, że nie będę musiała jeździć do szkoły. A dzisiaj mam dla Was kilka zdjęć z spaceru po rynku w Wejherowie. Nie wiem dlaczego, ale naprawdę lubię tu przyjeżdżać w słoneczne dni, aby pospacerować i pójść na kawę. 

Połowę ostatnich miesięcy spędziłam na siedzeniu w domu i naprawdę najlepszym pomysłem na spędzenie wieczoru była maseczka na twarz + jakiś serial. Na szczęście w ostatnim czasie nabrałam dużo energii do życia (?) i nawet wybrałam się z Damianem do Gdańska, więc w następnym poście zobaczycie piękną architekturę Starego Miasta ;) Na koniec dodam tylko, że w ostatnim czasie zakochałam się w spodniach mom jeans, które przez to jak bardzo są wygodne stały się moimi ulubieńcami. Muszę niestety przyznać, że bardzo źle wpływają na wygląd naszej sylwetki, ale jestem w stanie to zaakceptować przez ich świetny kolor (przypominają mi spodnie z lat 90-tych, które nosiła moja mama :) 

Miłego tygodnia kochani! 

kurtka - Sinsay

spodnie-Sinsay

torebka- New Yorker

buty- Converse

ANIA RADTKE

Witam Cię na moim blogu. Jestem Ania i mam 19 lat. Znajdziesz tutaj wszystko co interesuje dziewczynę z większym naciskiem na tematy beauty.

Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej ♥

 


 

kontakt@byania.pl

radtkeania

Wykonanie kontakt@kacpermiotk.pl

INSTAGRAM ANIARADTKE